[smartslider2 slider=“2″]

O nás:

„Základom našej spoločnosti je transparentnosť, odbornosť a komplexnosť pri poskytovaní služieb na rozsiahlom finančnom trhu“

Na základe dlhoročných skúseností  vo finančníctve sme v roku 2012 založili spoločnosť FINPO MB, ktorá je nezávislou spoločnosťou na finančnom trhu. Poskytujeme finančné služby v oblasti úverov, poistenia, sporenia, investovania a zabezpečenia sa na dôchodok.
Zakladáme si na odbornom poradenstve, kvalitnom sprostredkovaní služby a dôslednom servise počas celej doby trvania zmluvného vzťahu. Chceme priblížiť a zjednodušiť našim klientom rozsiahli svet financií.

„Vždy bolo našim cieľom zabezpečiť klientovi kvalitné služby a výber toho najlepšieho v pomere cena a kvalita. Preto vďaka našim zmluvným partnerom z poisťovní, bánk, stavebných sporiteľní, leasingových spoločností, investičných spoločností, doplnkových dôchodkových správcovských spoločností a starobných dôchodkových správcovských spoločností, sme komplexnou spoločnosťou. Snažíme sa, aby partnerstvo pre našich klientov a zmluvne spoločnosti malo hodnotu zlata. “                                                         

Miroslav Bobák
konateľ spoločnosti

 

REFERENCIE
JUDr. Sabína Barciová
"Pánovi Bobákovi som veľmi vďačná za to, že mi pomohol urobiť si poriadok vo svojich financiách. Bola som veľmi prekvapená koľko peňazí sa dá ušetriť a využiť efektívnejším spôsobom. Investícia do finančného experta sa určite oplatí a za seba vám jednoznačne odporúčam pána Bobáka z FINPO MB."
Ľuboš Kostka
"S firmou FINPO MB sa mi spolupracuje bezproblémovo, komunikujem priamo s pánom Bobákom a nemám mu čo vytknúť, všetko prebieha hladko. Za mňa úplná spokojnosť."
Rastislav Mažár
"Som spokojný na 100 %! Ďakujem."
Martin Začko
"S komplexnými službami pána Bobáka som úplne spokojný a rád ich odporúčam aj svojim priateľom a známym."
Jozef Petrik
"So službami pána Miroslava Bobáka som spokojný, všetko je v poriadku a určite by som odporúčil využiť jeho know-how aj ostatným."
Jozef Ondrus
"Spoľahlivá spoločnosť ktorá zamestnáva skvelých ľudí. Ja komunikujem konkrétne s pánom Gnipom a som maximálne spokojný. Pán Gnip je milý a ochotný, nestretol som sa so žiadnym problémom."
Katarína Svetlíková
"S pánom Bobákom ako finančným poradcom som nadmieru spokojná, nemám čo viac dodať, moje financie som zverila správnym luďom. Vďaka FINPO MB. " 
František Fatura
"Som nadmieru spokojný so službami spoločnosti Finpo MB a priamo pána Bobáka. Nestretol som sa ešte s ničím negatívnym a všetko klape na minimálne 100%."
Ing. Mário Knihár
"Finpo MB poskytuje skvelé služby čo sa týka finančného poradenstva. Pán Bobák je profesionál so skvelým prístupom takže z mojej strany je maximálna spokojnosť. "
Marcel Baránek
"Službám pána Bobáka nemám čo vytknúť- skvelý prístup, skvelá komunikácia a promptné riešenie mojich problémov. Som úplne spokojný a môžem iba odporučiť."
Zdena Búziková
"Pán Bobák poskytuje skvelé služby na úrovni a nestretla som sa s ničím negatívnym čo by ma prinútilo zmeniť spoločnosť. Pán Bobák je vždy ochotný poradiť, môžem sa ozvať kedy potrebujem- je stále k dispozícii a snaží sa riešiť každý môj problém. O FINPO MB som počula iba pozitívne veci a môžem to potvrdiť- nemám absolútne čo vytknúť. "
Viera Cepková
"So službami som nadmieru spokojná, pán Bobák je profesionál v tom, čo robí a vážim si jeho prácu. Ak by som nebola spokojná určite by som využívala služby inej spoločnosti takže môžem iba odporučiť. "
Juraj Kašťák
"Skvelé služby a skvelá starostlivosť. U pána Bobáka som našiel presne to, čo vyžadujem keď sa jedná o moje financie. Priamočiary prístup bez zavádzania alebo nejakých skrytých ťahov. Dostanem vždy všetko vysvetlené do podrobna a na rovinu tak, ako sa veci majú. Samozrejme prehľad v produktoch a výber najvhodnejšej alternatívy je samozrejmosť. Rád odporučím každému "
Adriana Kubatková
"So službami pána Bobáka som úplne spokojná a nie je nič čo by som vytkla. Určite odporúčam. "
Katarína Adamcová
"Spokojnosť so všetkým, nemôžem nič vytknúť. Pán Bobák poskytuje služby na úrovni a preto som aj jeho klientkou keďže som zatiaľ nemala žiadne problémy."
Juraj Baumann
"Čo sa týka mojej spolupráce so spoločnosťou FINPO MB som maximálne spokojný s prístupom a informovanosťou. Vždy mi je všetko vysvetlené po lopate a takisto som informovaný o všetkých produktoch a ich výhod pre mňa. Pri poistkách rozhoduje samozrejme najlepšia cena. Všeobecne hodnotím našu spoluprácu veľmi pozitívne a určite spoločnosť FINPO MB pána Miroslava Bobáka odporúčam ďalej "
Darina Szerencsésová
“So službami spoločnosti FINPO MB som maximálne spokojná a dávam 6 hviezdičiek vo všetkých kritériách hodnotenia.“
Ing. Miroslav Juriga
"S pánom Bobákom sa poznám už asi 10 rokov a na jeho služby nemôžem povedať jediné krivé slovo. Všetko funguje perfektne a oceňujem hlavne flexibilitu a ochotu pri poskytovaní služieb. Dávam plný počet hviezdičiek a každému kto potrebuje finančné poradenstvo môžem FINPO MB iba odporučiť."
Ing. Monika Sobotová
"Úplná spokojnosť s prístupom pána Bobáka, kedykoľvek sa na neho môžeme obrátiť a je tam stále ochota pomôcť. Pán Bobák nám pomáhal so zákonnými poistkami- všetko ide ako hodinky a nemáme žiadnu negatívnu skúsenosť ani pripomienku ktorú by sme vytkli." 
Ing. Stanislava Pogáčová
"Úplná spokojnosť s prístupom pána Bobáka, kedykoľvek sa na neho môžeme obrátiť a je tam stále ochota pomôcť. Pán Bobák nám pomáhal so zákonnými poistkami- všetko ide ako hodinky a nemáme žiadnu negatívnu skúsenosť ani pripomienku, ktorú by sme vytkli. "
Ing. Peter Chochlík
"So službami a prístupom pána Bobáka som maximálne spokojný, hodnotím ich na 110%."
František Lepieš
"Som spokojný so všetkým čo spoločnosť FINPO MB ponúka. Prístup je fajn, nestretol som sa so žiadnym negatívom....portfólium služieb je tiež nastavené rozume a myslím, že presne podľa potreby. Celkovo hodnotím pozitívne."
Jozef Horváth
"Ak by som mal služby spoločnosti FINPO ohodnotiť jedným slovom, určite by to bolo slovo bezproblémové. Hodnotím plným počtom hviezdičiek vo všetkých kategóriách pretože spoločnosť FINPO robí presne to čo má, uľahčuje ľuďom život. "
Ing. Juraj Fajtl
"Služby FINPO MB využívam už dlhší čas a môžem ich ohodnotiť plným počtom hviezdičiek vo všetkých kategóriách, keďže sa jedná o serióznu spoločnosť, ktorá si váži a stará sa o svojích klientov."
Mgr. František Ecler
"S pánom Bobákom spolupracujem už dlhú dobu a za ten čas som ani raz nepomyslel na zmenu v oblasti finančného poradenstva. Podľa môjho názoru pán Bobák a celé FINPO poskytujú služby na tej najvyššej úrovni, skvele sa s nimi spolupracuje, sú ochotní a aj v prípade nejakého problému (veľmi zriedkavo) sa stále dočkám rýchleho riešenia a férového prístupu. Za mňa skvelá spoločnosť ale najlepšie bude keď sa každý presvedčí sám."
Zuzana Chovanová
"So službami pána Bobáka a firmy FINPO MB som nadmieru spokojná. Oceňujem hlavne proklientský prístup, vždy sa na nich môžem obrátiť a som rada, že som si vybrala práve ich. Určite doporučujem každému, kto si chce urobiť poriadok vo svojích financiách."
Vladimír Miklovič
"Pri hodnotení spoločnosti FINPO MB je ťažko niečo vytknúť alebo skritizovať, za mňa je to úplná spokojnosť, prístup je úplne bezproblémový a promptný a myslím si, že k tomu už ani nie je čo viac dodať. "
Jozef Slovák
"So službami spoločnosti FINPO a konkrétne pána Gnipa som nadmieru spokojný. Oceňujem profesionálny prístup a ochotu poradiť kedykoľvek to potrebujem. Služby pána Gnipa môžem iba odporučiť. "
Juraj Hoffmann
Spoločnosť FINPO je v mojich očiach spoľahlivá a jej služby využívam už dlhšiu dobu. So všetkým som maximálne spokojný a absolútne nemám čo vytknúť...služby FINPO a pána Gnipa som odporučil už viacerým mojim známym, ktorí sú rovnako ako ja maximálne spokojní.
PaedDr. Miroslava Vaverková
"So službami pána Gnipa a celkovo spoločnosti FINPO som veľmi spokojná. Ústretový prístup v každej situácii, komunikácia s pánom Gnipom je bezproblémová. Odporúčam každému kto hľadá pomoc v oblasti financii. "

 

Viac                                                                                                                                                                                   Ohodnoťte naše služby