Referencie

You are here:

 

FINPO MB je seriózna a nadštandardne profesionálna firma. Vždy sú veľmi ochotní pomôcť, nájsť najlepšie riešenie- poistenie alebo finančnú radu- v podstate šitú na mieru. Sledujú novinky v poistení aj investovaní a vždy s predstihom upozornia na zmenu. V prípade zmeny poistenia, podmienok alebo zmeny na finančnom trhu okamžite informujú klienta a všetky písomné formality vybavia za Vás. Som veľmi spokojný s ich prácou. Majú slušný a proklientský prístup ku klientovi od riaditeľa cez všetkých radových zamestnancov. Som rád, že som ich klientom.

Klient: MUDr. Jozef Štrba

 

Odporúčam. Firma na ktorú sa môžete spoľahnúť. Starajú sa mi o všetky poistenia od A po Z, neustále sledujú a prehodnocujú zmeny ohľadom financií na trhu. A keď už nastane poistná udalosť, tak sú vám po ruke a promptne za vás vybavia všetko potrebné. Ďakujem FINPO MB

Klient: Martin Drienovský

 

Na základe vlastných len tých najlepších skúseností odporúčam FINPO MB, všetky financie a poistky riešime cez nich. Pomohli nám s vybavením úveru a tak isto aj s poistkami, Nemali sme žiadne starosti, všetko za nás vyriešili. Maximálna spokojnosť. 

Klient: Tomáš Pokrývka

 

Firma FINPO MB sa stará o moje financie už niekoľko rokov. Jednoznačne ju považujem za jednu z najlepších s akou som sa doteraz stretla. Viem, že mi vždy bude ponúknutá tá najlepšia možná cena na trhu, spoľahlivosť a dôvera je úplnou samozrejmosťou, a príjemné vystupovanie tiež. Taktiež viem, že často robia za mňa drobnosti, ktoré by nemuseli, ale dávajú mi pocítiť, že ich to vôbec neobťažuje. Ja som teda náročný zákazník, ale ešte sa mi nikdy nestalo, že by sa niečo nedalo alebo nemohlo. Jednoznačne 10 z 10 u mňa. Ďakujem.

Klient: Andrea Bakešová

 

FINPO MB ? Profesionálny prístup k zákazníkovi, s veľkou znalosťou jednotlivých produktov a starostlivosťou počas celej doby.

Klient: Oľga Koščálová

 

Spoločnosť FINPO MB môžem len vrelo odporúčať. Vysoko profesionálny prístup, ochota a ústretovosť sú u nich na prvom mieste. Dlhšiu dobu sa mi starajú o komplexné poistenie motorových vozidiel a nehnuteľností, pričom vždy prehodnotia a odborne posúdia všetky aktuálne ponuky na trhu a odporučia mi ten najvhodnejší variant. Ich služby mi ušetrili a ušetria veľa času a nervov 🙂 a v neposlednom rade samozrejme aj finančné prostriedky. Z mojej strany MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ.

Klient: JUDr. Jaroslav Šusta

 

Rád spolupracujem s ľuďmi čo radia klientovi podľa toho čo potrebuje, nie podľa výšky ich provízie. Potreboval som pomôcť s netradičným poistením nehnuteľnosti, kde mi dokázali rýchlo zohnať ponuky a poradiť. Rovnako rýchlo a profesionálne pomohli s financovaním bývania.

Klient: Bc. Peter Stahl

 

Veľmi pozitívne hodnotím chod celej firmy, pracujú v nej kvalitní, príjemní, ústretoví ľudia, na ktorých sa dá spoľahnúť!

Klient: PaedDr. Denisa Králičová

  

Na základe vlastných len tých najlepších skúseností odporúčam, všetky financie a poistky riešim cez pána Bobáka a spolupracovníkov, k maximálnej spokojnosti a absolútne bez časovej záťaže, všetko vybavia vždy za mňa, dobre poradia a všetko funguje ako hodinky, ďakujem za všetko 🙂 držím palce a želám veľa spokojných klientov a patričné ocenenie 🙂

Klient: Ing. Martina Čuláková

 

Dlhoročná spokojnosť s firmou FINPO MB. Ústretoví a vždy ochotní čokoľvek vyriešiť, poradiť. Doporučujem, som spokojná.

Klient: Darina Kondačová

 

S firmou mám len tie najlepšie skúsenosti, čo sa týka odbornosti, časovej dochvíľnosti, ústretovosti a ochoty zamestnancov. Služby týkajúce sa poistenia, či finančného poradenstva využíva celá moja rodina a známi, určite by som sa neobrátila na nikoho iného …… Firmu určite odporúčam !

Klient: Emília Čuláková

 

Pozdravujem celý kolektív spoločnosti FINPO MB a hlavne veľká vďaka p. Bobákovi za odbornú pomoc vo financiách. Poradil, poriešil refinancovanie úveru, poistky, sporenie. Má odborné vedomosti, príjemný a ochotný vždy pomôcť. Partnerstvo má hodnotu zlata a u p.Bobáka to platí! Maximálna spokojnosť, d o p o r u č u j e m !

Klient: Daniela Hradečná

 

Chcem sa poďakovať za riešenie poistnej udalosti v prípade havárie motorového vozidla, za profesionálny prístup a rýchle vyriešenie poistnej udalosti. Ďakujem celému tímu FINPO MB.

Klient: Ing. Branislav Krajčirik

 

Odporúčam túto spoločnosť. 

Klient: Andrej L

 

Komplexné riešenie všetkých mojich požiadaviek. Riešil som cez nich poistky, sporenie, úver a môžem odporučiť. Maximálna spokojnosť.

Klient: Ľubomír K

 

Po analýze komplexne vyriešené poistky, sporenie a aj leasing na MV. Odporúčam túto spoločnosť.

Klient: OKNA HC

 

Cez pána Bobáka mám riešené všetky poistky aj sporenie. Teraz sme riešili refinanc hypotekárneho úveru. Som maximálne spokojný. Nemal som žiadne starosti, všetko za mňa vyriešili vrátane katastra. Úrok mám pod dve percentá. Čo mi ušetrilo viac ako dvesto eur mesačne, ktoré si teraz môžem odkladať. Ďakujem.

Klient: Martin Vadovský

 

Odporúčam. Firma na ktorú sa môžete spoľahnúť. Starajú sa mi o všetky poistenia od A po Z, neustále sledujú a prehodnocujú zmeny ohľadom financií na trhu. A keď už nastane poistná udalosť tak sú vám po ruke a promptne za vás vybavia všetko potrebne. Ďakujem FINPO MB.

Klient: Martin D

 

Pán Svíčka z FINPO MB je maximálne spoľahlivý, šikovný, seriózny a ústretový poradca. Robil mi poistenie na viacero áut aj motorku. Som naozaj spokojný a vrelo odporúčam aj ďalej.

Klient: Daniel Baroš

 

Pána Svíčku z FINPO MB som si vybrala na základe mnohých referencií od mojich kamarátov a známych. Keďže nemám rada prácu s peniazmi a chodenie po bankách, som rada, že som mohla zveriť tieto veci do rúk niekomu šikovnému a skúsenému. Pán Svíčka mi poradil vo všetkom čo som potrebovala, ak bolo treba prezistil a kontaktoval ma spätne. Bola som veľmi spokojná. 

Klient: Edita Vendleková

 

S prácou pána Svíčku z FINPO MB som bol spokojný a odporučil by som ho určite aj ďalej. Menší problém bol s dohadovaním času, nakoľko pán Svíčka má veľmi veľkú klientelu.

Klient: Marián Rosypal

 

Finančné poradenstvo pána Svíčku z FINPO MB využívame už roky a sme naozaj veľmi spokojní zo všetkým. Robil pre nás už druhé poistenie, takže aj cenovo to bolo veľmi výhodné. On je naozaj výborný, celú spoluprácu hodnotím pozitívne a odporúčam zveriť starostlivosť o financie p. Svíčkovi aj ostatným.

Klient: Martina P

So službami spoločnosti FINPO MB som bol veľmi spokojný . Okrem hypotekárneho úveru pán Svíčka vybavil pre našu rodinu aj poistku auta, sporenia pre deti, 3 pilier a rôzne fondy. Stará sa teda o financie celej našej rodiny a prácu pána Svíčku odporúčam aj ďalej.

Klient: Maroš Tvrdý

100% spokojnosť so službami FINPO MB, maximálne zabezpečenie potrieb klienta, ochota pomôcť a poradiť v akejkoľvek situácii.

Klient: Denisa Bobáková

Veľmi spokojný so službami FINPO MB a pánom Bobákom, veľmi dobrá komunikácia a rýchle riešenie problémov, tiež finančná výhodnosť, určite odporúčam.

Klient: Radoslav B

S FINPO MB a pánom Bobákom som veľmi spokojná, ponuku produktov, komunikáciu aj cenovú výhodnosť hodnotím na výbornú a odporúčam!

Klient: Gabriela D

Pána Andreja Bobáka a FINPO MB môžem len odporučiť, komunikácia na výbornej úrovni, či už emailová alebo telefonická, starostlivosť o klienta, ponuka a cenová výhodnosť – hodnotím na výbornú.

Klient: Ivana Černá

Finančné služby pána Bobáka a FINPO MB hodnotím ako nadpriemerné, vynikajúca komunikácia a ochota poradiť, nadštandardná starostlivosť a výborná ponuka aj cenová výhodnosť služieb, určite odporúčam každému!

Klient: Ondrej Hruška

Úplna spokojnosť s finančnými službami FINPO MB a pánom Bobákom, hodnotím na výbornú výhodnosť produktov, komunikáciu aj starostlivosť o klienta.

Klient: Henrich B

Môžem, len odporučiť 🙂 ľudskosť a ústretovosť sú u nich vždy na prvom mieste. Ďakujeme, že vždy nám poradíte najlepšie ako sa dá 🙂

Klient: Kristína Krausová

Spoločnosť FINPO odporúčam každému kto hľadá služby na tej najvyššej úrovni. Cez FINPO som mal poistených viacero áut a mám len tie najlepšie skúsenosti, vždy sa môžem spoľahnúť že dostanem službu ktorá mi je šitá na mieru. Oceňujem taktiež aj ich ochotu, dokážu mi vyhovieť v každom smere a nemusím si dávať pozor na mnoho vecí ktoré promptne vyriešia za mňa. Služby spoločnosti FINPO a pána Gnipa môžem iba odporučiť.

Klient: Mgr. Karol Babic

Služby spoločnosti FINPO a konkrétne pána Petra Gnipa využívam dlhšie a som veľmi spokojný. Viem, že sa na túto spoločnosť môžem kedykoľvek obrátiť a oceňujem jej profesionálny prístup. Môžem iba odporučiť.

Klient: Ladislav Haššo

So službami spoločnosti FINPO som nadmieru spokojný. Pán Gnip má profesionálny prístup na vysokej úrovni, určite ho odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť s financiami. 

Klient: Peter Majgot

So službami pána Gnipa som mimoriadne spokojná. Veľmi schopný a šikovný človek ktorý mi pomohol už veľa krát. Pán Gnip je veľmi ochotný, poradí mi kedykoľvek mu zavolám a odporúčam jeho služby každému kto hľadá priateľský a profesionálny prístup.

Klient: MUDr. Viera Fričová

So službami pána Gnipa a celkovo spoločnosti FINPO som veľmi spokojná. Ústretový prístup v každej situácii, komunikácia s pánom Gnipom je bezproblémová. Odporúčam každému kto hľadá pomoc v oblasti financii. 

Klient: PaedDr. Miroslava Vaverková

Spoločnosť FINPO je v mojich očiach spoľahlivá a jej služby využívam už dlhšiu dobu. So všetkým som maximálne spokojný a absolútne nemám čo vytknúť…služby FINPO a pána Gnipa som odporučil už viacerým mojim známym, ktorí sú rovnako ako ja maximálne spokojní.

Klient: Juraj Hoffmann

So službami spoločnosti FINPO a konkrétne pána Gnipa som nadmieru spokojný. Oceňujem profesionálny prístup a ochotu poradiť kedykoľvek to potrebujem. Služby pána Gnipa môžem iba odporučiť.

Klient: Jozef Slovák

Pri hodnotení spoločnosti FINPO MB je ťažko niečo vytknúť alebo skritizovať, za mňa je to úplná spokojnosť, prístup je úplne bezproblémový a promptný a myslím si, že k tomu už ani nie je čo viac dodať. 

Klient: Ing. Vladimír Miklovič

Ak by som mal služby spoločnosti FINPO ohodnotiť jedným slovom, určite by to bolo slovo bezproblémové. Hodnotím plným počtom hviezdičiek vo všetkých kategóriách pretože spoločnosť FINPO robí presne to čo má, uľahčuje ľuďom život. 

Klient: Ing. Jozef Horváth

Služby FINPO MB využívam už dlhší čas a môžem ich ohodnotiť plným počtom hviezdičiek vo všetkých kategóriách, keďže sa jedná o serióznu spoločnosť, ktorá si váži a stará sa o svojích klientov.

Klient: Ing. Juraj Fajtl

S pánom Bobákom spolupracujem už dlhú dobu a za ten čas som ani raz nepomyslel na zmenu v oblasti finančného poradenstva. Podľa môjho názoru pán Bobák a celé FINPO poskytujú služby na tej najvyššej úrovni, skvele sa s nimi spolupracuje, sú ochotní a aj v prípade nejakého problému (veľmi zriedkavo) sa stále dočkám rýchleho riešenia a férového prístupu. Za mňa skvelá spoločnosť ale najlepšie bude keď sa každý presvedčí sám.

Klient: Mgr. František Ecler

So službami pána Bobáka a firmy FINPO MB som nadmieru spokojná. Oceňujem hlavne proklientský prístup, vždy sa na nich môžem obrátiť a som rada, že som si vybrala práve ich. Určite doporučujem každému, kto si chce urobiť poriadok vo svojích financiách.

Klient: Zuzana Chovanová

Služby spoločnosti FINPO MB pána Miroslava Bobáka hodnotím najlepšie ako sa dá. Vo Finpo MB mám poistené auto (PzP) a takisto mám uzatvorené aj zdravotné poistenie. Pán Bobák poskytuje skvelé služby so skvelou starostlivosťou, takže nemám absolútne čo vytknúť.

Klient: Ing. Monika Sobotová

Úplná spokojnosť s prístupom pána Bobáka, kedykoľvek sa na neho môžeme obrátiť a je tam stále ochota pomôcť. Pán Bobák nám pomáhal so zákonnými poistkami- všetko ide ako hodinky a nemáme žiadnu negatívnu skúsenosť ani pripomienku ktorú by sme vytkli. 

Klient: Ing. Stanislava Pogáčová

So službami a prístupom pána Bobáka som maximálne spokojný, hodnotím ich na 110%.

Klient: Ing. Peter Chochlík

Som spokojný so všetkým čo spoločnosť FINPO MB ponúka. Prístup je fajn, nestretol som sa so žiadnym negatívom….portfólium služieb je tiež nastavené rozume a myslím, že presne podľa potreby. Celkovo hodnotím pozitívne.

Klient: František Lepieš

S pánom Bobákom sa poznám už asi 10 rokov a na jeho služby nemôžem povedať jediné krivé slovo. Všetko funguje perfektne a oceňujem hlavne flexibilitu a ochotu pri poskytovaní služieb. Dávam plný počet hviezdičiek a každému kto potrebuje finančné poradenstvo môžem FINPO MB iba odporučiť.

Klient: Ing. Miroslav Juriga

Čo sa týka mojej spolupráce so spoločnosťou FINPO MB som maximálne spokojný s prístupom a informovanosťou. Vždy mi je všetko vysvetlené po lopate a takisto som informovaný o všetkých produktoch a ich výhod pre mňa. Pri poistkách rozhoduje samozrejme najlepšia cena. Všeobecne hodnotím našu spoluprácu veľmi pozitívne a určite spoločnosť FINPO MB pána Miroslava Bobáka odporúčam ďalej. 

Klient: Juraj Baumann

 

So službami spoločnosti FINPO MB som maximálne spokojná a dávam 6 hviezdičiek vo všetkých kritériách hodnotenia.

Klient: Darina Szerencsésová

 

Spokojnosť so všetkým, nemôžem nič vytknúť. Pán Bobák poskytuje služby na úrovni a preto som aj jeho klientkou keďže som zatiaľ nemala žiadne problémy.

Klient: Katarína Adamcová

 

Skvelé služby a skvelá starostlivosť. U pána Bobáka som našiel presne to, čo vyžadujem keď sa jedná o moje financie. Priamočiary prístup bez zavádzania alebo nejakých skrytých ťahov. Dostanem vždy všetko vysvetlené do podrobna a na rovinu tak, ako sa veci majú. Samozrejme prehľad v produktoch a výber najvhodnejšej alternatívy je samozrejmosť. Rád odporučím každému.

Klient: Juraj Kašťák

 

So službami som nadmieru spokojná, pán Bobák je profesionál v tom, čo robí a vážim si jeho prácu. Ak by som nebola spokojná určite by som využívala služby inej spoločnosti takže môžem iba odporučiť. 

Klient: Viera Cepková

 

So službami pána Bobáka som úplne spokojná a nie je nič čo by som vytkla. Určite odporúčam. 

Klient: Adriana Kubatková

 

Pán Bobák poskytuje skvelé služby na úrovni a nestretla som sa s ničím negatívnym čo by ma prinútilo zmeniť spoločnosť. Pán Bobák je vždy ochotný poradiť, môžem sa ozvať kedy potrebujem- je stále k dispozícii a snaží sa riešiť každý môj problém. O FINPO MB som počula iba pozitívne veci a môžem to potvrdiť- nemám absolútne čo vytknúť. 

Klient: Zdena Búziková

 

Službám pána Bobáka nemám čo vytknúť- skvelý prístup, skvelá komunikácia a promptné riešenie mojich problémov. Som úplne spokojný a môžem iba odporučiť.

Klient: Marcel Baránek

 

Som nadmieru spokojný so službami spoločnosti Finpo MB a priamo pána Bobáka. Nestretol som sa ešte s ničím negatívnym a všetko klape na minimálne 100%.

Klient: František Fatura

 

S pánom Bobákom ako finančným poradcom som nadmieru spokojná, nemám čo viac dodať, moje financie som zverila správnym luďom. Vďaka FINPO MB. 

Klient: Katarína Svetlíková

 

Finpo MB poskytuje skvelé služby čo sa týka finančného poradenstva. Pán Bobák je profesionál so skvelým prístupom takže z mojej strany je maximálna spokojnosť. 

Klient: Ing. Mário Knihár

 

Pánovi Bobákovi som veľmi vďačná za to, že mi pomohol urobiť si poriadok vo svojich financiách. Bola som veľmi prekvapená koľko peňazí sa dá ušetriť a využiť efektívnejším spôsobom. Investícia do finančného experta sa určite oplatí a za seba vám jednoznačne odporúčam pána Bobáka z FINPO MB.

Klient: JUDr. Sabína Barciová

 

S firmou FINPO MB sa mi spolupracuje bezproblémovo, komunikujem priamo s pánom Bobákom a nemám mu čo vytknúť, všetko prebieha hladko. Za mňa úplná spokojnosť.

Klient: Ľuboš Kostka

 

Som spokojný na 100 %! Ďakujem.

Klient: Rastislav Mažár

 

Som komplexnými službami pána Bobáka som úplne spokojný a rád ich odporúčam aj svojim priateľom a známym.

Klient: Martin Začko

 

So službami pána Miroslava Bobáka som spokojný, všetko je v poriadku a určite by som odporúčil využiť jeho know-how aj ostatným.

Klient: Jozef Petrik

 

Spoľahlivá spoločnosť ktorá zamestnáva skvelých ľudí. Ja komunikujem konkrétne s pánom Gnipom a som maximálne spokojný. Pán Gnip je milý a ochotný, nestretol som sa so žiadnym problémom.

Klient: Jozef Ondrus

 

S pánom Gnipom som zatiaľ nemal žiadny problém, je to ústretový pán, bol ochotný ma počkať dlhšie v práci aby sme mohli vyriešiť všetko potrebné takže z mojej strany úplná spokojnosť.

Klient: Andrej Janíček

 

So službami pána Gnipa som veľmi spokojný, odvádza skvelú prácu po všetkých stránkach. Jeho prácu hodnotím plným počtom hviezdičiek a určite odporúčam ďalej.

Klient: Juraj Jandík

 

S pánom Gnipom ako mojim finančným poradcom som nadmieru spokojná. Naposledy sme spolu riešili poistku na auto a všetko prebehlo bez problémov. Pán Gnip je veľmi priateľský a nápomocný človek, veľmi oceňujem jeho ochotu oboznamovať ma so všetkými novinkami a zmenami. Môžem povedať, že pán Gnip je poradca s veľmi proaktívnym prístupom, takže z mojej strany absolútna spokojnosť.

Klient: Stanislava Teplanská

 

So službami pána Bobáka som dlhodobo spokojný, keďže sa poznáme a spolupracujeme spolu už x rokov. Pracovnému nasadeniu pána Bobáka nie je absolútne čo vytknúť, stále ma upozorní na všetky dôležité termíny a zmeny, nemusím sa starať v podstate o nič. Určite odporúčam ďalej.

Klient: Ladislav Jančička

 

So službami spoločnosti FINPO MB som maximálne spokojná. Prevažnú väčšinu času komunikujeme a spolupracujeme s pánom Gnipom a jedná sa už o dlhšiu spoluprácu, takže má našu absolútnu dôveru. Oceňujeme jeho skvelé rady a odporúčania pri výbere tej najvhodnejšej poistky. Nemám vôbec čo vytknúť.

Klient: Daniela Ondrejičková

 

Pán Bobák je jeden spoľahlivý človek. Čo sa týka finančného poradenstva stará sa ako o mňa tak aj o moju manželku a so všetkým sme maximálne spokojní. Prednedávnom sme s ním boli na príjemnom stretnutí a ochotne nám poradil a odporučil čo bolo treba. U pána Bobáka sme už dlhšiu dobu a ešte nás nesklamal takže ho môžem ďalej iba odporučiť.

Klient: František Doktor

 

So službami pána Bobáka som spokojný vo všetkých ohľadoch a nenapadá ma naozaj nič, čo by som mohol vytknúť.

Klient: M. F.

 

Veľká spokojnosť s pánom Bobákom a so službami ktoré poskytuje. Nemám čo viac dodať, určite odporúčam.

Klient: Adriana Ondreková

 

Čo sa týka pána Bobáka, s jeho službami som maximálne spokojný, je to skvelý človek aj odborník takže maximálna spokojnosť.

Klient: Rudolf Vavro

 

U pani Görögovej máme urobených veľa poistiek a nie iba ja ale aj zvyšok rodiny a nedovolím si na ňu povedať žiadne negatívum. Sme s ňou maximálne spokojní, preto aj máme všetko práve u nej. Je tam vždy ochota vyhovieť čo si veľmi ceníme takže veľká spokojnosť za celú moju rodinu.

Klient: Zuzana Kopačová

 

So službami pani Görögovej som nadmieru spokojná, odvádza perfektnú prácu a momentálne ma nenapadá nič, čo by som jej mohla vytknúť. Len tak ďalej!

Klient: Lenka Ottingerová

 

Na služby pani Görögovej z FINPO MB nemôžem povedať krivého slova. Oceňujem jej ústretovosť a ochotu, je to veľmi milá pani ktorá mi už viac krát pomohla, je s ňou bezproblémová komunikácia takže nemám nič čo by som vytkla. Zhrnula by som to tak, že som maximálne spokojná 🙂

Klient: Renáta Molnárová

 

Pán Svíčka zo spoločnosti FINPO MB je jeden kultivovaný mladý muž, ktorý stále ochotne pomôže a je odborníkom v tom čo robí. S jeho prácou som nadmieru spokojná po všetkých stránkach, či už ide o prístup, záujem alebo samotné poradenstvo. Pána Svíčku určite odporúčam každému.

Klient: Zuzana Vrbiniaková

 

So spoločnosťou FINPO MB spolupracujem už dlhšie. Naposledy sme riešili poistnú udalosť spoločne s pánom Svíčkom a s jeho prácou som bola maximálne spokojná. Hodnotím plným počtom hviezdičiek.

Klient: Júlia Zovinová

 

Na našej doterajšej spolupráci neviem nájsť žiadne negatívum. S pani Zlaticou Vojtkovou spolupracujeme niečo viac ako jeden rok a zatiaľ sa ukázala ako spoľahlivý a ochotný človek s proaktívnym prístupom. Kontaktuje ma hneď ak je niekde výhodnejšia ponuka alebo ak nastane problém takže za mňa plný počet hviezdičiek. 

Klient: Oliver Koniar

 

Veľmi jednoducho a vystižne- so službami pani Zlatice Vojtkovej z FINPO MB som maximálne spokojný. Je to príjemná pani a komunikácia s ňou je skvelá. Pani Zlatica vždy všetko ochotne vysvetlí aj viac krát takže nedochádza k nedorozumeniam. Ďalej môžem iba odporučiť.

Klient: Tomáš Urbanek

 

S poskytovanými službami som úplne spokojná. Pani Vojtková je veľmi príjemná pani, vždy si nájde čas a je stále ochotná pomôcť. Veľmi oceňujem jej flexibilitu a priateľský prístup.

Klient: Emília Kuková

 

Naša spolupráca je úplne bezproblémová. Pani Vojtková z firmy FINPO je maximálne ochotný človek, ktorý mi vždy pomôže a ak niečomu nerozumiem. rada všetko vysvetlí. Komunikácia medzi nami je skvelá takže som úplne spokojná.

Klient: Lucia Toth

 

Pani Zlatica Vojtková z FINPO patrí k špičke vo svojom obore. Čo sa týka cien som veľmi spokojná a aj po dlhšom hľadaní mi prišli ceny za služby pani Vojtkovej najvýhodnejšie. Jej portfólium zahrňovalo všetko čo som potrebovala a myslím, že každý si u nej nájde to, čo hľadá. Vyzdvihnúť by som chcela aj starostlivosť o klienta a bezproblémovú komunikáciu. Pani Vojtková je veľmi starostlivá, všetko má odsledované a ak je nejaká akcia, výhodná ponuka, výročnica alebo expirácia nejakého produktu, stále ma vopred kontaktuje takže sa nemusím starať o nič. Veľká pochvala a určite ju odporúčam ďalej.

Klient: Martina Vojtková

 

Moja spolupráca so spoločnosťou FINPO MB a konkrétne s pánom Bobákom je výborná. Pán Bobák má veľmi ochotný a ústretový prístup, komunikácia nikde neviazne, takže mu nemám vôbec čo vytknúť.

Klient: Jozef Mačica

 

So službami firmy FINPO MB som absolútne spokojný a bez žiadnych výhrad. Nestalo sa, že by si pán Bobák na mňa nenašiel čas, či som si len potreboval zistiť nejaké informácie alebo som potreboval s niečim pomôcť, vždy bol tu. Keďže pán Bobák pracuje pre mňa môžem sa na neho plne spoľahnúť čo sa týka či už dodržania rôznych termínov alebo ostatných záležitostí spojených s finančným poradenstvom.

 

Celá naša spolupráca s pánom Bobákom je veľmi operatívna, podľa toho čo sa práve deje a čo potrebujeme riešiť. Všeobecne by som pána Bobáka označila za spoľahlivého partnera, vždy nám nájde tú najvýhodnejšiu ponuku, komunikácia s ním je perfektná…kedykoľvek potrebujem je nám k dispozícií. Pán Bobák je veľmi flexibilný a ústretový človek.