Sme skupina profesionálov, na ktorých sa môžete spoľahnúť

Ako jedna z mála maklérskych spoločností poskytujeme komplexné služby vo všetkých 6 sektoroch finančného trhu. Vždy kladieme dôraz na kvalitu našich služieb, čo pre našich klientov znamená mať nadhľad a získať najlepší pomer ceny k čo najvyššej hodnote.

telephone icon

Potrebujete poradiť?

+421 907 891 584

4,9 z 5,0

7 500+

spokojných zákazníkov

Komplexný pohľad na Vaše osobné financie

Vždy sa pozeráme na Vašu situáciu z rôznych uhlov.

Vízia našej spoločnosti

Spoločnosť FINPO MB, s.r.o. vznikla na základe veľkej túžby vybudovať úspešnú spoločnosť, v ktorej sa uplatnia vedomosti a skúsenosti jej zakladateľov, partnerov a spolupracovníkov. Chceme byť spoločnosťou, na ktorú sa bude môcť spoľahnúť každý.

Moderný a čestný prístup za každých okolností

Chceme prinášať moderný a čestný prístup do oblasti finančných služieb. Zároveň chceme byť atraktívnou príležitosťou pre všetkých, čo majú rovnaké myšlienkové pochody ako my. Zakladáme si na spolupráci, postavenej na hodnotách a partnerskom prístupe.

Príprava finančného plánu ušitého na mieru

Finančný plán od nás je vždy prispôsobený Vašej situácii.

Exkluzívne finančné produkty a nižšie poplatky

Prinášame Vám vždy najlepší pomer ceny a kvality na trhu.

Naše základné hodnoty

Pozitívny vplyv na život a budúcnosť

Vzhľadom k oblasti, v ktorej pracujeme, cítime veľkú zodpovednosť za jej výsledky. Máme príležitosť pozitívne ovplyvniť život a budúcnosť mnohých ľudí a firiem. Túto príležitosť chceme a budeme aj naplno využívať.

Naše pravidlo 10 / 100 / 1000

Vždy sa snažíme mať k dispozícii desiatky partnerov vo všetkých sektoroch, stovky produktov a tisícky kombinácií, tak, aby priniesli konečný efekt pre našich klientov a spolupracovníkov.

Vždy spokojný klient

Výsledkom poskytovania našich služieb musí byť vždy spokojný klient. Na zabezpečenie tohto cieľa sa zaväzujeme vynakladať všetko naše úsilie a tomuto cieľu budeme podriaďovať všetky naše záujmy.