Férové podmienky spolupráce pre každého

Hľadáme partnerov, nie otrokov, a preto ponúkame rovnaké podmienky pre všetkých. Pridajte sa k nám a staňte sa komplexným finančným konzultantom alebo manažérom s veľkým potenciálom.

telephone icon

Potrebujete poradiť?

+421 907 891 584

4,9 z 5,0

7 500+

spokojných zákazníkov

Férové provízie

U nás dostanete základné, následné ale aj bonusové provízie.

Prinášame Vám skutočnú transparentnosť

Všetky zmluvy a dodatky s finančnými inštitúciami zverejňujeme. U nás nedostanete len základné provízie, ale aj následné, objemové, bonusové a mimoriadne. Môžete si tak byť istí, že vás všetkých našich partnerov si skutočne vážime.

Zabezpečujeme rovnaké podmienky pre všetkých

Nemusíte sa báť, že Vás budeme zo začiatku brať ako amatérov, pre nás má každý člen nášho rozrastajúceho sa tímu hodnotu zlata. Ku každému sa správame s úctou a rešpektom, a každému ponúkame rovnaké podmienky.

Rovnaké podmienky

Zabezpečujeme rovnaké podmienky pre všetkých.

Kariéra úplne od nuly

U nás sa dostanete tam, kam chcete aj bez vstupného kapitálu.

S nami môžete Vašu kariéru začať úplne od nuly

K spolupráci s nami nepotrebujete žiadne prostriedky ani kapitál, len chuť začať a učiť sa, pretože čas je Vašou najväčšou investíciou. Naši najstarší finančníci začínali bez áut a mobilov, len s túžbou rásť.

Našim partnerom poskytujeme vzdelávanie v obore

Nehodíme Vás do vody, ale od začiatku budeme s Vami pracovať na Vašom vzdelávaní sa a pomôžeme Vám neustále napredovať. Pred nudnými produktovými školeniami uprednostňujeme viac školenia praktické, ale aj rôzne team buildingy a podobne.

Systém “Desatoro”

Vytvorili sme systém, ktorý Vás dostane ku všetkým cieľom.

Voliteľná spolupráca

Je to len na Vás, pre akú spoluprácu sa rozhodnete.

Rozhodnite sa pre spoluprácu, ktorá Vám vyhovuje

S nami máte na výber, ako s nami chcete spolupracovať. Komplexná spolupráca, čiastočná spolupráca iba na vybraných projektoch. Je to len na Vás.

Získajte prístup k moderným nástrojom

S nami získate moderné digitálne nástroje na uzatváranie a archivovanie zmlúv, multikalkulačku, porovnávače cien a hodnôt produktov, okamžite vyplácané provízie, reklamnú aj manažérsku podporu.

Uzatvorených 15 365 zmlúv

Toľko zmlúv uzatvorilo našich 54 partnerov (25.4.2014 – 28.10.2023).

KONTAKT

Chcete sa stať jedným z nás? Kontaktujte nás.

  Meno a priezvisko

  Emailová adresa

  Číslo

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Moderný maklérsky systém

  Pri Vašej práci u nás budete mať k dispozícii najmodernejšie online technológie, vďaka ktorým pôjde Váš kariérny rast raketovou rýchlosťou.

  Transparentnosť provízií

  Ponúkame Vám skutočne férové provízie. Za Vašu prácu budete tak spravodlivo ohodnotení množstvom provízií – vrátane základných, následných ale aj bonusových, objemových a mimoriadnych.

  Multikalkulačky a špičkový online systém

  U nás sa nemusíte báť nekonečného hľadania a porovnávania finančných produktov pre Vašich klientov. Všetko vybavíte pomocou multikalkulačiek v našom špičkovom online systéme.