Pýšime sa viac ako 5 000 spokojnými zákazníkmi

Za mnoho rokov pomáhania naším klientom vo finančnom sektore sme uzatvorili zmluvy s viac ako 5000 zákazníkmi a nazbierali tak hojný počet hviezdičiek.

telephone icon

Potrebujete poradiť?

+421 907 891 584

4,9 z 5,0

7 500+

spokojných zákazníkov

Referencie - kariéra

Pre kariéra našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Zlatica Vojtková

Skutočné výhody tejto práce som pochopila už na začiatku, no najviac ma zaujala časová sloboda, ktorú som touto prácou získala. Môžem si vďaka tomu dopriať dostatok času pre svoju rodinu, ktorá je pre mňa prvoradá.

review avatar
Eduard Svíčka

Spolupráca s FINPO MB je partnerský vzťah, pracujú tam ľudia, ktorí sú vždy ochotní podporiť, poradiť a pomôcť. Spoluprácu odporúčam preto, že svojím partnerom nevnucuje žiadne finančné produkty, ktoré by mali ponúkať svojim klientom.

review avatar
Jaroslav Moravus

Spolupráca s FINPO MB je na veľmi vysokej úrovni, všetky kritériá hodnotím jednoznačne na jednotku. Pociťujem maximálnu profesionálnu podporu od FINPO MB a som veľmi spokojný s našou spoluprácou.

review avatar
Veronika Kačeriaková

Podnikanie s FINPO MB prináša výhody finančnej i časovej slobody, najviac si cením profesionálnu komunikáciu počas našej spolupráce. Tím FINPO MB tvoria milí ľudia, ktorých spája spoločné poslanie - pomáhať ľudom s ich financiami.

Referencie - Pre Vaše podnikanie

Pre podnikanie našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Vladimír M.

Poistenie prepravy zásielok

Pri hodnotení spoločnosti FINPO MB je ťažko niečo vytknúť alebo skritizovať, za mňa je to úplná spokojnosť, prístup je úplne bezproblémový a promptný a myslím si, že k tomu už ani nie je čo viac dodať. 🙂

review avatar
Martin B.

Stavebno-montážne poistenie

S firmou FINPO MB som zatiaľ všeobecne spokojný. Odkedy som ich klientom, nenastali žiadne komplikácie, všetko je podľa mojich predstáv. Vždy som o všetkom včas informovaný, takže nemám čo vytknúť.

review avatar
Maroš T.

Poistenie zodpovednosti za škodu

So službami spoločnosti FINPO MB som bol veľmi spokojný. Okrem hypotekárneho úveru, poistky na auto a sporenia pre deti, nám finančníci pomohli aj s poistením zodpovednosti pre moje podnikanie. Určite odporúčam.

review avatar
Gabriela D.

Poistenie majetku podnikateľov

S FINPO MB a pánom Bobákom som veľmi spokojná, ponuku produktov, komunikáciu aj cenovú výhodnosť hodnotím na výbornú a určite vždy ostatným odporúčam využiť profi služby tejto firmy.

review avatar
Ľubomír K.

Poistenie prerušenia prevádzky

Komplexné riešenie všetkých mojich požiadaviek. Riešil som cez nich poistky, sporenie, úvery a mnoho ďalšieho, a určite môžem odporučiť. Maximálna spokojnosť so všetkými finančnými produktmi. 👌

Referencie - Pre Vašu zodpovednosť

Pre zodpovednosť našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Peter K.

Finančné poradenstvo

So starostlivosťou o mňa, ako o klienta som maximálne spokojný. Čokoľvek potrebujem, zavolám a oni čokoľvek vyriešia 👌. Jednoznačne spoločnosť odporúčam a už som aj odporučil.

review avatar
Slavomír F.

Finančné poradenstvo

Na spolupráci s pánom Bobákom zo spoločnosti Finpo MB nemám čo vytknúť. Všetky aspekty spolupráce sú v poriadku, pán Bobák reaguje promptne, takže ja som spokojný.

review avatar
Denis A.

Poistenie zodpovednosti za škodu

S pánom Bobákom spolupracujeme už dlhé roky a musím povedať, že sme si za tie roky vybudovali naozaj priateľský vzťah. Spolupráca s Finpo MB je perfektná a bezproblémová 🙂.

review avatar
Roland O.

Poistenie prerušenia prevádzky

Spolupráca s pánom Bobákom a firmou FINPO je dlhoročná a vždy bola založená na profesionálnom prístupe a ústretovosti. Pán Bobák vždy promptne riešil všetky základné veci.

review avatar
Patrik M.

Poistenie majetku podnikateľov

S firmou FINPO sa nám spolupracuje super, stále máme o všetkom aktuálne informácie a čo nás teší najviac, poistky máme stále upravované tak, aby boli pre nás čo najvýhodnejšie.

Referencie - Pre Váš dôchodok

Pre dôchodok našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Patrik J.

Finančné poradenstvo

Na spolupráci s pánom Bobákom nemám čo vytknúť, všetko v poriadku, z mojej strany veľká spokojnosť 👌. Informuje ma o nových možnostiach alebo o končiacich poistkách na auto 🙂.

review avatar
Ján B.

Finančné poradenstvo

Spoluprácu s pánom Bobákom hodnotím nadštandardne. Ešte ani raz sa nestalo, že by bol nejaký problém. Pri riešení poistných udalostí pomôžu a všetko vyriešia bez problémov 👌.

review avatar
Daniel M.

Starobné dôchodkové sporenie

Služby a servis ako ponúka pán Bobák so svojou spoločnosťou FINPO MB sú naozaj prvotriedne. FINPO jednoznačne patrí k špičke na trhu vo svojom obore. Určite odporúčam.

review avatar
Martin Ch.

Investovanie do drahých kovov - Zlatý depozit

Firmu pána Bobáka poznám dlhodobo a plne mu dôverujem. Produkt Zlatý depozit odporúčam každému kto chce rozložiť svoje úspory a sporiť efektívne a bezpečne.

review avatar
Edita V.

Doplnkové dôchodkové sporenie

Pána Svíčku z FINPO MB som si vybrala na základe mnohých referencií od mojich kamarátov a známych. Som rada, že som sa mohla zveriť do rúk niekomu skúsenému.

Referencie - Pre Vaše peniaze

Pre peniaze našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Patrik V.

Finančné poradenstvo

V súčasnej dobe sa množstvo ľudí pozerá na finančných poradcov “cez prsty” s určitými obavami, avšak z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že FINPO ich všetky vyvracia.

review avatar
Martina K.

Finančné poradenstvo

Veľká spokojnosť so spoluprácou s pánom Bobákom 👌 z firmy FINPO MB. Nemám žiadne výhrady, všetko od starostlivosti až po komunikáciu je v poriadku. Ďakujem.

review avatar
Peter M.

Komplexné odborné finančné poradenstvo

Spoluprácu s pánom Bobákom hodnotím ako nadštandardnú keďže mám u neho všetky poistky. Napriek tomu koľko služieb u neho mám ešte sa nestalo, že by bol nejaký problém.

review avatar
Jozef H.

Refinancovanie úverov

Ak by som mal služby spoločnosti FINPO ohodnotiť jedným slovom, určite by to bolo slovo bezproblémové. Spoločnosť FINPO robí presne to čo má, uľahčuje ľuďom život.

review avatar
Tomáš K.

Investovanie do indexových fondov

Maximálna spokojnosť po všetkých aspektoch spolupráce s finančníkmi z FINPO MB. Od kontaktu a komunikácie až po finálne riešenia pre pomoc s financiami.

Referencie - Pre Vaše bývanie

Pre bývanie našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Eduard Á.

Finančné poradenstvo

Spoluprácu s pánom Bobákom zo spoločnosti FINPO MB hodnotím maximálne pozitívne 👌. Jeho klientom som už niekoľko rokov, takže ho veľmi rád odporučím. Ďakujem.

review avatar
Ján L.

Finančné poradenstvo

Veľmi oceňujem a veľmi sa mi páči prístup pána Bobáka, pravidelne sa ozýva a automaticky ma informuje o novinkách a zmenách 👌. Taktiež mi vždy všetko dobre a ľudsky vysvetlí.

review avatar
Daniela O.

Stavebné sporenie

So službami spoločnosti FINPO MB som maximálne spokojná. Jedná sa už o dlhšiu spoluprácu, takže majú našu absolútnu dôveru. Oceňujeme ich skvelé rady a odporúčania.

review avatar
Lenka O.

Hypotekárny úver

So službami pána Bobáka som nadmieru spokojná, odvádza perfektnú prácu a momentálne mi nenapadá nič, čo by som mu mohla vytknúť. Len tak ďalej!

review avatar
Emilia K.

Poistenie nehnuteľností a domácností

S poskytovanými službami som úplne spokojná. Pani Vojtková je veľmi príjemná pani, vždy si nájde čas a je stále ochotná pomôcť. Veľmi oceňujem jej flexibilitu a priateľský prístup.

Referencie - Pre Vaše zdravie

Pre zdravie našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Šimon M.

Finančné poradenstvo

So službami spoločnosti FINPO MB a so spoluprácou s pani Juríčkovou som veľmi spokojný. Rýchla odozva, flexibilita a úplne iný prístup ako v iných poisťovniach a firmách.

review avatar
Mariana K.

Finančné poradenstvo

Služby spoločnosti FINPO MB hodnotím na 1tku 👌. Maximálna spokojnosť so všetkým. Keď niečo potrebujem, obrátim sa na pána Bobáka, všetko vybaví a zariadi takmer okamžite.

review avatar
Renáta M.

Rizikové životné poistenie

Na služby pána Bobáka z FINPO MB nemôžem povedať krivého slova. Oceňujem jeho ústretovosť. Už viackrát mi pomohol a je s ňou bezproblémová komunikácia, som spokojná.

review avatar
Andrej J.

Úrazové poistenie

S pánom Vargom som zatiaľ nemal žiadny problém, je to ústretový pán, bol ochotný ma počkať dlhšie v práci, aby sme mohli vyriešiť všetko potrebné. Z mojej strany úplná spokojnosť.

review avatar
Lucia T.

Zdravotné poistenie

Naša spolupráca je úplne bezproblémová. Pani Vojtková z firmy FINPO je maximálne ochotný človek, ktorý mi vždy pomôže a ak niečomu nerozumiem, rada všetko vysvetlí.

Referencie - Pre Vaše deti

Pre deti našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Lucia K.

Finančné poradenstvo

Maximálna spokojnosť so službami spoločnosti FINPO MB. Starostlivosť o klienta, ochota, komunikácia, ponuka služieb - úplne super. Kedykoľvek potrebuje, obrátim sa na FINPO.

review avatar
Miroslava K.

Finančné poradenstvo

Z mojej strany prevláda absolútna a bezvýhradná spokojnosť so všetkými službami a servisom, ktorý mi poskytuje pán Bobák zo spoločnosti FINPO. Určite odporúčam.

review avatar
Martin P.

Rizikové životné poistenie

So spoluprácou s FINPO som veľmi spokojný. Veľkú výhodu vidím v tom, že ustrážia termíny a mňa iba vyzvú, takže mám o starosť menej. Nemám žiadne výhrady, ďakujem.

review avatar
Zuzana V.

Úrazové poistenie

Pán Svíčka zo spoločnosti FINPO je jeden kultivovaný mladý muž, ktorý stále ochotne pomôže a je odborníkom v tom, čo robí. S jeho prácou som nadmieru spokojná vo všetkých stránkach.

review avatar
Tomáš U.

Zdravotné poistenie

Veľmi jednoducho a výstižne - so službami pani Zlatice Vojtkovej z FINPO som maximálne spokojný. Je to príjemná pani a všetko je ochotná vysvetliť aj viackrát, ďalej môžem iba odporučiť.

Referencie - Pre Vaše auto

Pre auto našich klientov sme vybavili už desiatky produktov, toto ste o nás povedali:

review avatar
Maroš M.

Finančné poradenstvo

Spoluprácu s FINPO hodnotím výborne a jednoznačne odporúčam, v tom mám jasno. Táto skúsenosť bola nad rámec toho, čo som očakával, vo veľmi príjemnej rodinnej atmosfére, nie ako v banke.

review avatar
Zuzana S.

Finančné poradenstvo

Chválim veľmi dôsledný prístup finančníkov vo FINPO v rámci poradenstva. Oceňujem najmä bezproblémovú komunikáciu, časovú flexibilitu a plánovanie riešení na mieru. Odporúčam.

review avatar
Zuzana K.

GAP poistenie

Vo firme máme urobených veľa poistiek aj s celou mojou rodinou. Som maximálne spokojná s ochotou FINPO vždy vyhovieť, čo si veľmi cením, takže veľká spokojnosť za celú rodinu.

review avatar
Martina V.

Havarijné poistenie

Rada by som u finančníkov vyzdvihla starostlivosť o klienta a bezproblémovú komunikáciu. Vždy keď je nejaká akcia, výhodná ponuka alebo expirácia produktu, vopred ma kontaktujú.

review avatar
Oliver K.

Povinné zmluvné poistenie

S firmou FINPO spolupracujeme už vyše roka a zatiaľ sa ukázali ako spoľahliví a ochotní finančníci s proaktívnym prístupom. Kontaktujú ma hneď keď je niekde výhodnejšia ponuka.