Pracujte v tíme kde máte zázemie, podporu a priestor na osobný rast. Ako sa pracuje v FINPO MB?

Kariéra

Služby, ako finančné sprostredkovanie, fungujú už dlhé roky na báze multi-level marketingu (MLM), ktorý je však nevýhodný najmä pre nových spolupracovníkov. Tí dostanú iba nízku províziu v porovnaní s ostatnými, pod ktorých sú zaradení. Preto môže trvať dlho, kým sa provízny príjem nového poradcu dostane na slušnú úroveň. 

Náš systém odmeňovania sme práve takýchto nevýhod zbavili. Nastavili sme ho tak, aby sa každý finančný konzultant stal zároveň aj našim rovnocenným partnerom. Narozdiel od konkurencie všetky naše provízie rozdeľujeme až do úrovne 92% transparentne medzi všetkých partnerov. Pritom však nikoho nenútime ponúkať nejaké konkrétne produkty, ktoré by klientovi nemuseli vyhovovať.

Či a ako náš systém funguje, a aký majú na to názor členovia nášho tímu, to posúďte sami.

Pán Jaroslav Moravús – partner Nové mesto nad Váhom

K finančnému poradenstvu sa dostal ešte v roku 1996, keď si vybavoval svoje životné poistenie práve prostredníctvom finančného agenta.

,,Vysvetlil mi, ako funguje finančné sprostredkovanie a keďže ma systém provízií zaujal, rozhodol som sa, že to skúsim. Pritom som však stále pracoval v klasickej práci ako zamestnanec a toto bola iba moja „bokovka“. Odvtedy som vystriedal niekoľko spoločností, až som sa dostal do tímu spoločnosti FINPO MB práve v čase, keď ešte len začínala.,,

Vďaka svojim skúsenostiam si ľahko zrátal, že pracovať pre nás je výhodnejšie. Nepracujete totiž pre nadriadeného, a teda zarobíte podstatne viac pre seba. Okrem toho si môžete organizovať stretnutia s klientami podľa potreby a mať tak viac slobody v súkromí. Pritom máte k dispozícii komplexné portfólio produktov zo všetkých finančných sektorov, takže každému klientovi môžete dať to najlepšie, čo mu trh ponúka. Navyše sú dobrovoľné aj rôzne školenia, o ktoré máte záujem a nechýba ani pomoc od kolegov, ak ju potrebujete.

Ako sám pán Moravús povedal, rád tu ukončí svoju kariéru, keďže sa blíži k dôchodkovému veku.

Pani Zlatica Vojtková – partner Piešťany

K finančnému poradenstvu sa dostala náhodou, ako sama hovorí.

,, S osobou, ktorá so mnou uzatvárala inú zmluvu, sme sa dali do rozhovoru a priviedla ma k tejto práci. Skutočné výhody som pochopila už na začiatku, no najviac ma zaujala časová sloboda, ktorú som touto prácou získala. Môžem si vďaka tomu dopriať dostatok času pre svoju rodinu, ktorá je pre mňa prvoradá.,,

Vďaka tejto práci našla aj veľa nových priateľstiev, dôvery a v neposlednom rade zaujímavé finančné ohodnotenie. Aj preto chce v práci u nás pokračovať, vzdelávať sa, pomáhať klientom a riešiť situácie v oblastiach, o ktoré budú mať záujem. A my ju v tejto práci budeme radi a s ochotou podporovať.

Pán Mgr. Miroslav Reho – partner Bratislava a Trnava

Aj keď je najnovším prírastkom v tíme finančných konzultantov našej spoločnosti, v odbore poradenstva nie je nováčik.

,,Keď som pracoval niekoľko rokov pre konkurenciu, dostal som viacero pozitívnych recenzií od klientov spoločnosti FINPO MB. Preto som sa rozhodol vyskúšať spoluprácu s nimi. Už na prvom stretnutí ma oslovila unikátna forma spolupráce. Je postavená na úplne inom systéme oproti konkurencii a je na najlepšej úrovni.,,

Zaujala ho aj veľká miera samostatnosti a podpora zo strany spoločnosti, napríklad vo forme dobrovoľných školení a pomoci od kolegov. Samozrejmosťou je možnosť osobného rastu budovaním vlastnej spokojnej klientely a tým aj budovanie profesionálnej kariéry. Výhodou je v tomto prípade aj fakt, že spolupracujeme s desiatkami partnerov zo všetkých odvetví finančného trhu. Vďaka tomu môžeme s každým klientom porovnávať ponuky rôznych spoločností a vybrať vždy tie najvhodnejšie.

Pre každého, kto má záujem o spoluprácu s nami, máme dobré správy. Rozhodli sme sa totiž rozšíriť svoje služby na celé územie našej krajiny, takže sa našim spolupracovníkom za týchto výhodných podmienok môžete stať aj vy. Stačí nás len kontaktovať. Začať môžete pokojne aj úplne od nuly. Nemusíte mať ani len svoje auto a kanceláriu. Možno by ste neverili, ale podobne začínali aj naši služobne najstarší kolegovia.