Sme iní ako ostatní. Preto s nami zarobíte viac !

Kariéra

U nás ste partnerom firmy od prvého dňa. Nie až po rokoch, nie až po tom, ako budete najprv pracovať na celý strom manažérov nad vami.  Z toho vyplývajú výhody a samozrejme vaše vysoké provízie.

Žiadny  MLM systém, ale partnerstvo

Finančné sprostredkovanie na Slovensku v drvivej miere pracuje na multi level marketingu. To znamená, že nový finančný agent pracuje na manažérov nad ním. U nás sme tento postup obrátili naruby. Od prvej chvíle, čo sa k nám pridáte, ste partnerom firmy. Ako je to možné? Máme vyvinutý agentúrny systém práce a tak každý dostáva rovnakú províziu. Bez ohľadu na to, či je začiatočník, alebo robí 20 rokov v brandži.

Komplexná ponuka služieb pre klientov

Mnohí finanční agenti iných spoločností zabrzdia svoju kariéru už hneď v začiatkoch. Dôvodom je slabé portfólio produktov a tým pádom aj slabá možnosť poradenstva klientom. U nás sa vám to nestane. Sme jedna z mála maklérskych spoločností na Slovensku poskytujúca komplexné služby vo všetkých 6 sektoroch finančného trhu (Rozhodnutie NBS). Pri spolupráci s viac ako tridsiatkou partnerov, dokážete nájsť vždy to správne riešenie pre klienta. Svojim klientom tak viete ponúknuť riešenie z celého finančného trhu ako  poistenie, kapitálový trh, doplnkové dôchodkové sporenie, prijímanie vkladov, poskytovanie úverov aj starobné dôchodkové sporenie a mnoho iného.

S nami ponúknete viac

Okrem oblastí definovaných NBS máte možnosť ponúknuť klientom aj oblasť investovania do drahých kovov, riešime s klientmi aj  zdravotné poistenie, pôžičky a investície od ľudí k ľuďom. Vďaka komplexnému prístupu má každý širšiu možnosť pomôcť ľuďom a stať sa vyhľadávaným. A nielen to. Čím širšie portfólio, tým viac možností aj pre váš rast príjmu.

Atraktívne provízie a bonusy

Vďaka tomu, že nepracujete na 10 manažérov nad vami, vyplácame  až 92% zo všetkých provízií, ktoré rozdeľujeme transparentne medzi všetkých partnerov. Dokonca sa vo firme delia aj objemové provízie. Nerobíme súťaže, v rámci ktorých ide na exkluzívny zájazd pár vyvolených. My dávame možnosť každému z nás si na luxusnú dovolenku rýchlo zarobiť. Aj vďaka tomu, že nerobí na iných.

Žiadny vstupný kapitál

S nami viete začať takpovediac od nuly, pomôžeme vám od samotného začiatku. Či už podporou, vzdelávaním a možnosťou učiť sa od našich úspešných, ktorí vám dajú návod na to, ako ich nasledovať. Chce to len vašu chuť pracovať a vďaka našej podpore a vzdelávaniu sa úspech dostaví.

Podporíme vaše meno

U nás sa nestanete len jedným z radu finančných agentov. Aktívne budujeme našim pracovníkom ich dobré meno. Vďaka referenciám na zariadim.sk sa stanete vyhľadávaným odborníkom vo vašom okolí. Zabezpečíme vám priestor na osobnú propagáciu, vďaka čomu budete rásť.

Pridajte sa k nám a začnite s prácou, ktorá vás konečne ohodnotí tak, ako si zaslúžite.