Investovanie do zlata a striebra s produktom Comfort od Golden Gates Edelmetalle AG

Investovanie

Ľudia o vlastníctve drahých kovov snívajú už tisíce rokov, zlato a striebro evokuje blahobyt, bezpečie a stabilitu. O investovaní do zlata a o tom, že sa dnes už oplatí skoro každému sme vám písali v našom predchádzajúcom článku Zlato – istota v nestabilných časoch (kríza 2020). Tento krát predstavila spoločnosť Golden Gates flexibilný investičný produkt GOLDEN GATES COMFORT s ešte nižšími vstupnými nákladmi, ako pri produkte Golden Gates Exclusiv.

FINPO MB je partner Golden Gates už od roku 2012 a predstavuje tak spoľahlivého a stabilného partnera pri investovaní do drahých kovov. Našou filozofiou je hľadanie toho najlepšieho, čo klient potrebuje a produkt GOLDEN GATES COMFORT je ideálny pre tých, ktorý hľadajú maximálnu slobodu a flexibilitu pri kúpe zlata a striebra, s čo najnižšími vedľajšími nákladmi, ako sú poplatky a dane.

GOLDEN GATES COMFORT ponúka možnosť investovania, ktorá kombinuje pravidelné investície pre budovanie Vášho majetku s možnosťou spontánnych jednorazových nákupov.

Prečo investovať do zlata a striebra s produktom GOLDEN GATES COMFORT?

• sporiaci program v prútoch zlata a striebra
• investovanie od 25 eur mesačne
• možné jednorazové nákupy
• žiadne pevné fixné lehoty investovania
• flexibilné a individuálne úpravy mesačných platieb

Cena zlata v čase

Ak niekomu zveríte svoje peniaze, mali by ste vedieť, o koho ide. Kúpou zlata, striebra alebo iných drahých kovov uchováte hodnotu vašej investície a zaistíte vaše potomstvo. Golden Gates je držiteľom prestížneho ocenenia Deautschlands Beste Edfelmetallhandler a je ocenený aj certifikátom Focus Money, ako TOP SERVICE.

Nakupujte striebro už od 25€ mesačne

Tak ako zlato aj striebro je považované za ideálny nástroj proti inflácii – znehodnoteniu úspor a má svoje miesto v stratégiách na zachovanie hodnoty investície. Už od antiky sa zo striebra vyrábali rituálne predmety, mince alebo šperky. Striebro sa používa aj v mnohých priemyselných odvetviach a nachádza svoje použitie pri výrobe elektronických výrobkov alebo fotovoltaických článkov. Celosvetový dopyt po striebre v dnešnej dobe stúpa rýchlejšie ako dopyt po zlate. Vzhľadom na aktuálny rastúci dopyt a stav známych nálezísk, odborníci predpokladajú, že dôjde k vyťaženiu jeho zásob do niekoľkých desiatok rokov. To sa samozrejme odrazí na cene striebra.
Terajší cenový rozdiel ? Zlato je cca 80 krát drahšie ako striebro. Investovať do striebra bezpečne a flexibilne s nami máte možnosť už od 25 eur.

Striebro

Ako správne investovať do striebra?

Máte možnosť priameho nákupu tehličiek, mincí alebo postupného investovania. Pravidelným investovaním však zarobíte dvakrát: Pravidelnými paušálnymi platbami si pri nízkej cene striebra na trhoch zakúpite tohto kovu viac, nakoľko Golden Gates kupuje veľké množstvá pre klientov v rámci 12 krajín, čo sa odzrkadľuje pri nákupnej cene klientov, ktorá je prirodzene nižšia.

Investovanie s FINPO MB – prečo s nami?

  1. Dlhoročné skúsenosti a spolupráca s Golden Gates Edelmetalle AG
  2. Výborné nákupné ceny zlata a striebra ( skupinový nákup )
  3. Najlepší program strednodobého a dlhodobého sporenia
  4. Absolútna transparentnosť, zverejnené všetky náklady
  5. Klient má elektronický prístup k svojmu depozitu zlata, striebra a vie si svoje nákupy sledovať kedykoľvek

Ak sa však s istotou neviete rozhodnúť, či sa vám takáto investícia oplatí, nechajte si poradiť našimi odborníkmi. Majú dostatok skúseností, aby vám vhodne poradili pri výbere investičných produktov od našich partnerov, medzi ktoré patrí aj spoločnosť Golden Gates.