Spolupracujte s nami. Získate čas aj peniaze

Kariéra

Koľkokrát ste si už v živote povedali, že by ste na niečo chceli mať čas, ale máte veľa práce. Alebo naopak ste mali čas, ale chýbali vám financie, aby ste si voľný čas užili. Toto boli časté dilemy aj našich spolupracovníkov. Avšak vytvorili sme model spolupráce, vďaka ktorému majú na svoje sny a život čas aj peniaze. Ak  chcete vedieť, ako je to možné, čítajte ďalej.

Čas nám nikto nevráti

Narodí sa vám dieťa a vy nechcete chodiť neskoro z práce. Priali by ste si pracovať keď spí, tráviť s ním jeho voľné chvíle a byť pánmi svojho času. Chcete si užiť krásne počasie, chvíle s rodinou a priateľmi, športovať alebo cestovať a na to potrebujete peniaze. Čas je to jediné, čoho nikdy nemôžeme mať v živote viac. Preto sme sa rozhodli vytvoriť model spolupráce, v ktorom pracujete v rámci vašej časovej slobody a dostávate nadštandardné finančné ohodnotenie.

Prerozdeľujeme najvyššie percento bonusov na trhu

Dlhšie nám trvalo vytvoriť systém spolupráce. Nakoniec sme našli riešenie, ktoré vyhovuje zatiaľ všetkým spolupracovníkom. Je založená na maximálnej podpore a vynikajúcich odmenách. Napríklad u nás dosahuje výška odmien až 92 % zo všetkého, čo spoločnosť získa. Tak isto je samozrejmosťou, že dostávate vzdelávanie a komplexnú podporu, ako aj predajné zručnosti a know – how od najlepších. Vďaka tomu stačí len trochu chcieť a úspech sa dostaví.

Veľmi rýchlo sa dostanete k najlepším

Premýšľali sme, ako našim spolupracovníkom zabezpečiť už krátko po začatí spolupráce dostatok príležitostí aj financií. Nakoniec sme stavili na komplexnosť. Spoluprácou s nami získate bohaté portfólio. Spolupracujeme s viac ako tridsiatkou partnerov a preto máte pre vašich klientov vždy to najvýhodnejšie riešenie v otázke hypoték, úverov, investovania alebo zabezpečenia. Tak sa veľmi rýchlo stanete vo vašom regióne vyhľadávaným odborníkom. Patríme totiž k jednej z mála maklérskych spoločností na Slovensku poskytujúcej komplexné služby vo všetkých 6 sektoroch finančného trhu (Rozhodnutie NBS). Získavate tak konkurenčný náskok od prvej chvíle.

Hľadáme možno práve vás

Ak ste sa našli a chcete pracovať s peniazmi a pomáhať ľuďom, stačí nám napísať. Aktuálne hľadáme spolupracovníkov a  manažérov, ktorí by dokázali s našou pomocou viesť troch až desiatich ľudí vo svojom meste a okolí. Tým by ste si zabezpečili spoľahlivý príjem pre seba, svojich kolegov a časovú slobodu aj úspešný biznis. Ak chcete niekoľko referencií, pozrite sa na nezávislý portál recenzií, aké skúsenosti s nami majú naši kolegovia. Pridajte sa k nám. Stačí nám napísať alebo zatelefonovať.