Máte otázky ohľadne financií? Neváhajte sa nás spýtať!

Peniaze

Bývanie, auto, investovanie, sporenie na dôchodok a mnoho ďalších finančných výziev. To všetko sú otázniky, ktoré potrebuje riešiť ako jednotlivec, prípadne celá rodina. Najvýhodnejšie a aj najlacnejšie je komplexné zastrešenie financií. Preto sme sa rozhodli spolu s našim tímom vydať cestou celistvej starostlivosti o financie, ktorú predstavuje aj redizajn našej web stránky.

Najvýhodnejšie finančné riešenia na jednom mieste

V súčasnosti pôsobí na Slovensku takmer tridsiatka bánk a viac ako tridsať poisťovní. Ak chcete dostať najvýhodnejší investičný alebo poistný produkt, neostáva vám nič iné, ako si ich všetky obehať. Je to ale skutočne potrebné? „Nie je,“ hovorí Miroslav Bobák, zakladateľ spoločnosti FINPO MB a dopĺňa: „Preto, aby sme ľudí oslobodili od návštevy desiatok bánk a poisťovní, rozhodli sme sa realizovať všetky najvýhodnejšie ponuky, ktoré finančné inštitúcie poskytujú, na jednom mieste.“

Navyše každá inštitúcia vám ponúkne len produkty zo svojho portfólia a nepovie o možnosti výhodnejšej ponuky od konkurencie. Vo FINPO MB ponúkame na základe analýzy to najlepšie a najvýhodnejšie riešenie pre vás. Získate rýchle riešenie vytvorené podla vašich potrieb za výhodnú cenu.

Na našej stránke nájdete všetky služby pod jednou strechou

Pre súčasný redizajn stránky sme sa rozhodli, aby návštevníci presne vedeli, čo od nás môžu očakávať. Preto sme stránku rozdelili do osmich potrieb, ktoré vo svojom živote takmer  každý zvykne riešiť. Na stránke tak nájdete príklady od zabezpečenia rodiny, bývania, auta, firmy až po dôchodok.

Pravidelná starostlivosť o peniaze

Nielenže pre vás nájdeme výhodné riešenie vašich potrieb spojených s financiami, ale o peniaze sa vám aj staráme. V prípade výhodnejších alternatív vám automaticky ponúkneme možnosť lepšieho riešenia, ako napríklad efektívne refinancovanie, ak sa objaví nová možnosť ušetriť.  Preto sa nebojte nás osloviť. Nič vás to nestojí. Iba to, že získate najvýhodnejší produkt pre vás, aký je na trhu k dispozícii.