Chcete zmeniť poisťovňu? Union ZP je tu práve pre vás !

Zdravie

Uvažujete o zmene poisťovne tento rok? Využite túto možnosť a môžete si začať užívať kvalitné služby a benefity, ktoré ponúka svojim poistencom zdravotná poisťovňa Union. Nezabudnite však, že tak môžete urobiť už len do konca septembra. Aby ste sa rozhodli správne, ponúkame vám krátky prehľad výhod, ktoré môžete využívať v rámci zdravotného poistenia od Unionu.

Aké benefity vám ponúka Union?

Jedným slovom rôzne. Patria sem napríklad zľavy na produkty sesterskej komerčnej poisťovne, zľavy u rôznych partnerov poisťovne alebo výhodné zľavy v partnerských lekárňach. Výhod, ktoré ponúka Union je pomerne veľa, preto vám tu predstavíme len tie najviac využívané.

Príspevok na ošetrenie u zubára

Kto chce mať svoje zuby zdravé čo najdlhšie, nesmie zabúdať na pravidelné kontroly u zubára a dentálnu hygienu. Keď už sa však objaví nejaký kaz, či iný problém so zubami, ošetrenie je často nevyhnutné a musíte zaňho častokrát aj doplatiť. Práve pre takéto prípady vám Union poskytne príspevok do výšky 100,- a to každému poistencovi a každý rok. Na tento príspevok má nárok každý poistenec, vrátane detí. Dentálna hygiena sa prepláca aj keď ju absolvujete u nezmluvného lekára, ostatné uznané zákroky u zmluvných stomatológoch.

Doplatky za lieky v neobmedzenej výške

Áno, čítate správne. Suma doplatkov, ktorú vám Union vráti za lieky a dietetické potraviny pre vaše deti, je naozaj neobmedzená. Platí pre všetky deti do veku 17 rokov (vrátane) a pre všetky lieky a dietetické potraviny, ktoré predpísal zmluvný lekár a sú čiastočne hradené na základe verejného zdravotného poistenia.

Odmeny za preventívne prehliadky pre poistencov nad 45 rokov

Práve vďaka pravidelným preventívnym prehliadkam dokážu lekári včas odhaliť rôzne zdravotné problémy, ktoré by inak mohli mať až fatálne následky. Preventívne prehliadky zahŕňajú aj špeciálne vyšetrenia, ktoré dokážu odhaliť rôzne typy rakoviny už v začiatočnom štádiu. To umožňuje onkológom začať liečbu skôr, ako sa choroba dostane do neliečiteľného štádia. Práve staršie osoby by preto nemali váhať využiť túto výhodu.

Príspevok na vyšetrenie potravinovej intolerancie

Potravinová intolerancia je nezvyčajnou reakciou tela na určité potraviny. Netreba si ju však mýliť s alergiou. Rozdiel medzi nimi je v tom, že príznaky intolerancie sa, na rozdiel od tých alergických, prejavujú aj niekoľko hodín či dní po požití potravín. Najčastejšie ide o tráviace ťažkosti, ale objavujú sa aj iné typy. Na príspevok má nárok každý poistenec nad 18 rokov. 

Páčia sa vám tieto výhody? A to ešte nie sú ani zďaleka všetky.

Len tak pre váš záujem…čo by ste povedali na zľavu 50% na cestovné poistenie? Alebo by ste radšej chceli príspevok na očkovanie nad rámec zákona? Ani to nie je problém. Všetky tieto benefity sú tu aj pre vás. Stačí požiadať o zmenu poisťovne.

A mohli by sme pokračovať ešte ďalej. Union ZP je známa aj tým, že má najmenšie alebo žiadne čakacie lehoty na operácie v rámci zdravotných poisťovní na Slovensku. Všetky tieto výhody a benefity si možno dopriať. Nie je na tom predsa nič zlé, ak chcete pre seba či svojich blízkych tú najlepšiu zdravotnú starostlivosť. Na viac zmena nič nestojí a dnes už nie sú s ňou spojené žiadne vybavovačky ako v minulosti. Neváhajte kontaktovať kohokoľvek z nášho tímu, sú odborne školení a radi vám pomôžu so zmenou zdravotnej poisťovne.


Oplatí sa mať za tie peniaze, ktoré platíte v odvodoch na zdravotné poistenie to najviac, čo sa len dať má !
Zmena zdravotnej poisťovne nikdy nebola jednoduchšia. Chcete aj vy zmeniť zdravotnú poisťovňu pohodlne, bez starostí ?

Oslovte nás, poradíme vám, upozorníme na povinnosti a zamedzíme chybám pri prestupe. Pozor zmena je možná iba do 31.9.2020