Investujte výhodne do indexových fondov spoločnosti Finax

Investovanie

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Finax, si môžu klienti FINPO MB vyberať zo spektra výhodných investičných produktov, ktoré Finax ponúka. Medzi zaujímavé výhody produktov spoločnosti Finax patria napríklad minimálne a transparentné poplatky, alebo možnosť neplatiť žiadne dane zo zisku.

Nastavte si výhodné dlhodobé sporenie s našim partnerom

Odborne vyškolení spolupracovníci z FINPO MB vám veľmi radi pomôžu pri výbere najvhodnejších podmienok pre investovanie do indexových fondov. Nájsť tú správnu kombináciu podmienok a možností tak nebude veľký problém ani pre laika. Vďaka ponuke viacerých investičných partnerov môžete s našimi spolupracovníkmi porovnať aktuálne podmienky produktov a vybrať najlepšiu ponuku.

Pri investovaní cez Finax patria medzi najväčšie plusy z pohľadu klienta podstatne vyššie výnosy v porovnaní s konkurenciou. Pritom vám náš partner garantuje len minimálne alebo žiadne poplatky za obchodovanie, za výber výnosov či za výkonnosť. Len vďaka pomerne nižším poplatkom oproti konkurencii, môžete aj pri pravidelnom investovaní v nižších sumách zvýšiť výnosy o viac ako 1% ročne.

Dokonca aj pri porovnaní podmienok 3. dôchodkového piliera s inteligentným investovaním od Finaxu zistíte, že dlhodobé investovanie so spoločnosťou Finax je pre vás oveľa výhodnejšie. Stačí ak spomenieme tri najväčšie výhody:

 po roku investovania sú výnosy z indexových fondov oslobodené od dane
• poplatky sú až o 10% nižšie
• bez viazanosti príspevkov sporiteľa aj zamestnávateľa

Výhodou oproti klasickým podielovým fondom, akým je napríklad u nás obľúbený Rytmus Amundi, je pravidelné rebalansovanie portfólia podľa aktuálnej situácie na trhu tak, aby zodpovedalo vašim konkrétnym investičným požiadavkám. Okrem iného sa rebalansovaním znižuje investičné riziko a zvyšujú vaše výnosy.
O spoľahlivosti firmy Finax svedčí aj fakt, že ich služby využíva aj naša tenisová legenda, Dominik Hrbatý. Dôveruje im natoľko, že im umožnil vytvoriť vzorový transparentný účet na svoje meno. Môžete si tak pozrieť názornú ukážku, ako by vyzerali vaše výnosy pri pasívnom investovaní do indexových fondov.

Nenechajte si ujsť príležitosť

Aj keď možno práve teraz nemáte dostatok voľných prostriedkov na investovanie, spoločnosť Finax pre vás pripravila veľmi výhodnú ponuku. Stačí ak prenesiete svoje investície v podobe iných konkurenčných produktov k nim a oni budú až 50% z nich spravovať úplne zadarmo. Takže môžete skutočne dobre ušetriť už len preto, že samotné poplatky spoločnosti Finax sú v tomto prípade minimálne. Keď k tomu pridáte fakt, že spoločnosť Finax využíva všetky dostupné daňové úľavy pri investovaní do indexových fondov, výhodnosť tejto ponuky vám bude určite jasná.

Príjmy z cenných papierov obchodovaných na burzách sú po roku držania oslobodené od dane. Finax skladá portfóliá z fondov obchodovaných na burze (ETF), ktoré na rozdiel od klasických podielových fondov spĺňajú tieto podmienky, preto sú výnosy z nich po roku oslobodené od daní.