Drevodomy od projektu až po financovanie

Bývanie je v súčasnosti životnou prioritou mladých rodín. Drevodomy so správnym financovaním a poistením poskytujú kvalitné a ekologické bývanie za prístupné ceny. Ako sa dostať k vysnívanému bývaniu prezradil Miroslav Bobák, konateľ spoločnosti FINPO MB, s.r.o.

Výhody drevodomov

V súčasnosti naberajú drevodomy na popularite hlavne pre ich nízkoenergetické nároky. S pridaním patričných technológií môže drevodom byť aj pasívny .Pri rodinných domoch a bungalovoch spolupracujeme so špičkovou spoločnosťou HAAS FERTIGBAU. Ide o drevostavby, ktoré je možné realizovať v rôznom rozsahu od dodávky jednotlivých stavebných dielcov, cez hrubú stavbu, až po výstavbu rodinného domu kompletne na kľúč. Konečný rozsah dodávky je do značnej miery ovplyvňovaný klientom a je možné ho kombinovať,“ hovorí Miroslav Bobák a dodáva, že možností je mnoho. Jednou z nich je prízemie dokončené na kľúč a podkrovie je pripravené k následnej dostavbe podľa možností a požiadaviek klienta. Takéto etapové rozdelenie priebehu výstavby je veľmi efektívne na financovanie a pritom zachová možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcnosti.

Kvalita a výnimočná záruka

Drevodomy poskytujú vysokú kvalitu výstavby, nízku energetickú náročnosť stavaných objektov, šetrnosť k životnému prostrediu a to všetko v kontexte s kritériami moderného bývania nového tisícročia. „Vďaka vysokokvalitnému konštrukčnému systému, jeho technickému spracovaniu a mnohoročným skúsenostiam z realizovanej výstavby garantuje spoločnosť HAAS FERTIGBAU na statiku konštrukčného systému záruku 30 rokov, “ hovorí Miroslav Bobák. Práve preto sú koncepty drevodomov čoraz obľúbenejšie a o ich spoľahlivosti nie je najmenších pochybností.

Financie sú dôležitým prvkom

Medzi výhody drevodomov patrí ako pri klasických viacgeneračnosť, no sú postavené rýchlo a patria do kategórie nízkoenergetických. Spoločnosť FINPO MB je na trhu už niekoľko rokov a dokáže poskytnúť odbornú asistenciu pri kúpe drevodomu. „Pomáhame klientom rozhodnúť sa pre správny typ, spolupracujeme s nimi pri projektových riešeniach a komplexne zastrešujeme aj financovanie stavby. Neposkytujeme len hypotéky, ale komplexný systém financovania vrátane následného poistenia, vybavenia vinkulácie, či možnosti nastavenia splátok. Vychádzame v ústrety možnostiam klienta a tak platí, že nové bývanie si s našou pomocou môže dovoliť skutočne takmer každý,“ hovorí Miroslav Bobák.

finpo

Poriadok vo financiách znamená lepší život

Heslo spoločnosti FINPO MB je: „Partnerstvo má hodnotu zlata.Miroslav Bobák totiž dobre vie, že práve objektívne, kvalitné poradenstvo a hlavne následný dlhoročný servis vie ušetriť financie ako pri stavbe domu, tak vie byť užitočným aj pri správe aktív počas celej doby. Množstvo spokojných klientov len dosvedčuje, že spoľahnúť sa na finančných konzultantov zo spoločnosti FINPO MB s.r.o. sa oplatí a má pre klientov zlatú hodnotu.

Odkaz na článok na stránke www.zariadim.sk